Film promocyjny

Wróć

Biegali , skakali, pchali kulą

Biegali , skakali, pchali kulą. Wszystko w ramach Mistrzostw Miasta Kalisza w Lekkej Atletyce. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal i stanęli na podium. I tak:

1 miejsce w pchnięciu kulą i złoty medal z wynikiem 12,71 metra zdobył Michał Maślak z klasy 3E.

1 miejsce w biegu na 800 metrów i złoty medal z czasem 2:06,02 zdobył Marek Weber z klasy 2D.

2 miejsce w biegu na 400 metrów i srebrny medal z czasem 1:13,01 zdobyła Magdalena Aleksandrowicz z klasy 2D.

3 miejsce w biegu na 1 milę i brązowy medal z czasem 5:05,12 zdobył Łukasz Włosik z klasy 3B.

Nasza sztafeta szwedzka (biegali 100 m, 200m, 300m, 400m) zdobyła 3 miejsce na podium z brązowym medalem w składzie:

Na 1 zmianie biegł (100 m) Nikodem Mańkowski z klasy 2F.

Na 2 zmianie biegł (200 m) Łukasz Włosik z klasy 3B.

Na 3 zmianie biegł (300 m) Piotr Maniewski z klasy 2C.

Na 4 zmianie biegł (400 m) Marek Weber z klasy 2D.

A także:

4 miejsce tuż za podium w skoku wzwyż z wynikiem 145 cm, zajął Kacper Kozłowski z klasy 3D.

W biegu na 800 metrów Mateusz Banasiak z klasy 4B uzyskał czas 3:05,15.

W biegu na 1 milę Mikołaj Biedka z klasy 2C uzyskał czas 6:01,70.