Film promocyjny

Wróć

I edycja za nami

Za nami historyczna I edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego. Do konkursu zgłosiło się 64 uczniów. Do finału zakwalifikowało się 12 najlepszych.

Ich zadaniem było uporanie się, za pomoca komputera, z problemami algorytmicznyymi. Jak się okazało, zadanie wcale nie było łatwe, ale wszyscy dzielnie walczyli. Najlepszym informatykiem okazał się Adam Larnet z klasy IIa. Rywalizację poprzedziło spotkanie z Aleksandrą Sosnowską w "Cisco Polska", która przedstawiała technologię WiFi 6 w zestawieniu z urządzeniami sieciowymi Catalyst.

 Podziękowania za zaangażowanie w konkursie kierujemy do Polskiego Towarzystwa Informatycznego, firmy Cisco, Wydawnictwa Helion, kina Cinema3D i Dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla naszych finalistów. Wśród nagród znalazły się bilety do kina, książki informatyczne i inne, vouchery na egzaminy z programowania ECDL, a także zestawy Arduino. Zwieńczeniem konkursu będzie czerwcowa wycieczka do Wrocławia, podczas której 12 finalistów, na zaproszenie Cisco Polska, będzie uczestniczyło w całodniowej konferencji Commercial RoadShow poświęconej rozwiązaniom sieciowym.

Klasyfikacja końcowa finalistów:

*1. Adam Larnet 2A*

*2. Sebastian Gniazdowski 2A*

*3. Szymon Sobocki 1A*

*4. Adam Rosiak 2B*

*5. Tomasz Pawłowski 2B*

*6. Łukasz Woźniak 2A*

*7. Mateusz Witczak 2A*

*8. Loran Darwich 1A*

*9. Jessika Suska 2A*

*10. Jakub Woźniak 2B*

*11. Jakub Kubiś 1A*

*12. Albert Janowski 1A*

Dodany 27.05.19
Galeria zdjęć

Współpracujemy