Film promocyjny

Wróć

Integracja przede wszystkim

To była wyjątkowa wizyta. Jej celem była przede wszystkim integracja. Grupa uczniów z naszej szkoły, odwiedziła uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 2 w Kaliszu. Młodzież miała  nie tylko poznać szkołę rówieśników, ale i trudności z którymi muszą się zmagać na co dzień. Jedną z nich był język migowy. Po wspólnych rozmowach i małym poczęstunku uczniowie obu szkół rozegrali mecz piłkarski . Wynik był sprawą drugorzędną a nasza drużyna w składzie: Alan, Olek, Krystian, Kuba, Patryk, Damian, Marcin i Marek - grali przede wszystkim w duchu fair-play. Po meczu wszyscy zgodnie (i bez urazów!) stanęli do wspólnego zdjęcia i podziękowali sobie za grę. Oczywiście na ręce opiekunów zostało złożone zaproszenie z rewizytą. Inicjatorem spotkania był pan Piotr Morawski.

Dodany 11.01.18
Galeria zdjęć

Współpracujemy