Film promocyjny

Wróć

Jakub Matyszczak w ZST.

Mechatronika przed naszymi uczniami nie ma już żadnych tajemnic. Wszystko dzięki wizycie w naszej szkole Jakuba Matyszczaka, studenta Politechniki Poznańskiej. Nie tylko odpowiedział on na wszystkie nurtujące pytania młodych ludzi, ale i zareklamował mechatronikę jako kierunek przyszłości. Jakub może poszczycić się już wieloma osiągnięciami z zakresu robotów kroczących i to na skalę międzynarodową. Przyszli mechatronicy naszej szkoły najczęściej pytali Jakuba o to jakie możliwości daje tytuł inżyniera mechatronika, jakie wymagania stawia politechnika i czy jest to zawód z przyszłością. Oczywiście uzyskali odpowiedź na wszystkie pytania a  wykład studenta zachęcił młodzież do zgłębiania tajników mechatroniki. Inicjatorem spotkania z Jakubem była pani Katarzyna Kęsikowska.

Dodany 30.11.17
Galeria zdjęć

Współpracujemy