Film promocyjny

Wróć

Uczniowie ZST na podium

Pierwsze zawody i pełen sukces. Sportowcy naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce. Rywalizacja była bardzo zacięta. Uczniowie ZST, mimo iż należeli do najmłodszej ekipy, zdominowali pozostałych sportowcow w jedej z konkurencji. Kulomioci - zajęli 1 i 3 miejsce. Na podium stanęli :Michał Maślak (zwycięzca) - absolutny debiutant w tej konkurencji, natomiast  3 miejsce  zajął Patryk Balcerek. Bardzo dobrze spisali się także  Kacper Kozłowski w konkurencji skoku wzwyż, gdzie zajął wysokie 4 miejsce oraz Piotr Molka w biegu na 1500 metrów, gdzie na ponad 20 zawodników zajął 8 miejsce. W historycznych dla szkoły zawodach udział wzieli.:Andruszczak Michał (2a), Woźniak Łukasz (2a), Wilczyński Michał (2b), Machanek Jakub (2b), Pawłowski Tomasz (2b), Zajc Miłosz (2b), Świątek Alan (2b), Tokarek
Aleksander ( 2c), Kozłowski Kacper (1d) Molka Piotr (1d), Balcerek Patryk (1e), Maślak Michał (1e).