Film promocyjny

Wróć

Szykują się na kolejny wyjazd

Rusza rekrutacja no kolejny wyjazd w ramach programu 'Erasmus+". Tym razem młodzież odwiedzi Hiszpanię. Praktyki planowane są w terminie od 23.05.22r. do 17.06.22r. Do grupy projektowej zakwalifikowanych zostanie łącznie 22 uczniów, 17 z listy głównej oraz 5 z listy rezerwowej. Procedura rekrutacyjna zakończy się 8.10.21r. Lista zakwalifikowanych do projektu zostanie ogłoszona 11.10.21r. na stronie szkoły oraz na Librusie w zakładce ogłoszenia. W załącznikach szczegółowe informacje o terminach, regulamin, z którym prosimy się zapoznać przed przystąpieniem do rekrutacji  oraz dokumenty, które należy pobrać, wypełnić oraz dostarczyć w odpowiednim terminie. Wszystkich zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji prosimy o dostarczenie do środy, 29 września, do p. Jolanty Muchy, do sali nr 107, następujących dokumentów:

- formularz zgłoszeniowy (zał. nr 1),

- zgoda na wykorzystanie wizerunku (zał. nr 4 lub 5),

- zgoda rodziców/ opiekunów prawnych na udział ucznia/ uczennicy w projekcie oraz  na wyjazd na zagraniczne praktyki zawodowe (zał. nr 2),

- świadectwo z roku szkolnego 2020/2021,

Planowany termin testu z języka angielskiego: piątek, 1. października, godz. 8:00. Numer sali zostanie podany w zakładce ogłoszenia na Librusie. Lista uczniów zakwalifikowanych do rozmowy oraz jej termin zostaną ogłoszone 4.10.21r. na stronie szkoły oraz na Librusie w zakładce ogłoszenia. Do 29.10.21r. zakwalifikowani do projektu uczniowie dostarczą do p. Jolanty Muchy pisemną deklarację rodziców/ opiekunów prawnych potwierdzającą ogólnie dobry stan zdrowia pozwalający na miesięczny wyjazd zagraniczny na praktyki zawodowe (zał. nr 3).  

Ze względu na epidemię COVID19 prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wszystkich etapów rekrutacji.

Ze względu na epidemię COVID19 zastrzegamy również prawo do ewentualnych zmian terminów rekrutacji oraz formy jej przeprowadzenia. 

Zachęcamy do aplikowania o miejsce w grupie projektowej. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Miesięczny pobyt zagraniczny jest w pełni refundowany ze środków unijnych.  Dodatkowo uczestnicy projektu mają zagwarantowane nieodpłatne, profesjonalne szkolenia, w tym językowe w zakresie języka angielskiego ogólnego oraz zawodowego, jak również języka hiszpańskiego. 

 

Dodany 22.09.21
Galeria zdjęć

Współpracujemy