Film promocyjny

Wróć

Warsztaty muzyczne

 „Z nami chwałę niebo całe”

Pod takim tytułem w dniach 17 – 19 marca 2023, już po raz drugi odbędą się w Technikum im. Św. Józefa Warsztaty Muzyki Liturgicznej, które poprowadzą: Paweł Bębenek i Piotr Pałka. W okresie Wielkiego Postu, przed uroczystością Świętego Józefa – Patrona Diecezji Kaliskiej, uczestnicy warsztatów przygotują pieśni kompozytorów, a zarazem prowadzących. Rozpoczęcie warsztatów będzie miało miejsce w piątek, 17 marca o godz. 16.00 na Mszy Świętej w kaplicy kaliskiego Wyższego Seminarium Duchownego. W sobotę 18 marca zaplanowano uczestnictwo w Eucharystii o godz.18:30 w Katedrze pw. św. Mikołaja Biskupa. Warsztaty zakończą się w niedzielę 19 marca o godz.12:30 w Bazylice św. Józefa.

DO KOGO DEDYKOWANE SĄ WARSZTATY?

Do wszystkich osób, które pragną udoskonalić swoje umiejętności wokalne i chcą śpiewem sławić Boga.

KOSZT UCZESTNICTWA

80 PLN

Osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach proszone są o wypełnienie formularza

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRbiIbK-gWZwnr59vsxJcfI3VG3l5sUyivNI8aZIEN_lCnlA/viewform?usp=sf_link

Zapisy będą przyjmowane jedynie do 10 marca.

Ze względów organizacyjnych po wypełnieniu formularza prosimy o wpłatę całości kwoty na konto:

Stowarzyszenie Józef w Kaliszu
97 8404 0006 2104 0000 1333 0003

Z dopiskiem „Imię i nazwisko uczestnika / uczestników_WML23”.

Dla osób spoza Kalisza możliwy jest nocleg w Domu Pielgrzyma św. Józefa, oddalonego od Technikum o ok. 3km (Plac Świętego Józefa 7, Kalisz). Cena noclegu dla uczestników warsztatów to 70 zł / nocleg. Osoby chętne proszone są o zaznaczenie tej opcji w formularzu zgłoszenia. Płatność za noclegi prosimy regulować w Domu Pielgrzyma. Dla wszystkich uczestników będą dostępne woda i ciepłe napoje. Istnieje możliwość zamówienia posiłków na czas warsztatów – osoby, które chciałyby skorzystać z cateringu proszone są o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym wybranych posiłków. Koszty znajdują się w formularzu zgłoszeniowym.

Wszelkie pytania można kierować na adres@: warsztaty.kalisz@gmail.com

Zapraszamy serdecznie!

Patronat honorowy ks. Damian Bryl Biskup Kaliski  

Patronat medialny: Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej, Dom Józefa, Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej Opiekun, Tygodnik Katolicki Niedziela, Tygodnik Idziemy, Latarnik Kaliski oraz Trwajcie w Miłości.

 

 

Dodany 31.05.22
Galeria zdjęć

Współpracujemy