Film promocyjny

Wróć

Medale dla najlepszych

Halowe Mistrzostwa Miasta Kalisza w Lekkiej Atletyce dla naszych uczniów zakończyły się wielkimi osiągnięciami. Na podium stanęli Marek Weber i Łukasz Włosik, którzy wzięli udział w biegach na 2000 m.
1 miejsce i złoty medal wywalczył Weber Marek  z czasem 6:53,17, 2 miejsce i srebrny medal wywalczył Włosik Łukasz  z czasem 7:04,68. Ponadto dzielnie walczyli:

Tomczak Maciej 60 m uzyskując czas 7,86.

Maniewski Piotr 300 m uzyskując czas 49,26.

Kozłowski Kacper 300 m uzyskując czas 49,86.

Matuszak Szymon 300 m uzyskując czas 49,86.

Molka Piotr 1000 m uzyskując czas 3:25,68.

Oprócz tego uczniowie wzięli udział w konkurencjach technicznych. Skok w dal Weber Marek zajął 3 miejsce z brązowym medalem na podium, z najlepszym wynikiem z piątej serii: 5 m 65 cm.
W skoku w dal także dzielnie walczyli:

Maniewski Piotr oddając swój najdłuższy skok na odległość: 4 m 91 cm.

Matuszak Szymon oddając swój najdłuższy skok na odległość: 4 m 79 cm.

W skoku wzwyż Kozłowski Kacper pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 145 cm.

Ponadto nasi chłopcy wzięli udział w biegu sztafetowym 4 x 200 m ( na dochodzenie) zdobywając 4 miejsce z czasem 1:59,18 w składzie :