Reprezentowali szkołę na Młodzieżowym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaliszu. Marcelina Kania, Julia Kotwicka, Maria Splewińska z klasy 3E oraz Zofia Oliwiecka i Wiktor Soltysiak z klasy 2D recytowali wiersze kaliskich twórców, a oceniało ich profesjonalne jury. Z radością informujemy, że Marcelina Kania zdobyła pierwszą nagrodę. Gratulujemy!









