Film promocyjny

Aktualności

Dołączyliśmy do światowej akcji

W 15. rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 zebraliśmy społeczność naszej szkoły by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach akcji Koronka na ulicach miast świata. To coroczne wydarzenie, które jednoczy coraz więcej ludzi z różnych środowisk. 

28.09.23
Czytaj więcej

Rajd zakończony

52 cyklistów wzięło udział w IV Rowerowym Rajdzie Informatyka. Uczestnicy mieli do przejechania 30 km. Wszyscy spisali się na medal. Rajd połączony był z wieloma atrakcjami. Był plener fotograficzny, gril i losowanie nagród.

25.09.23
Czytaj więcej

Mocni w Prawie

Uczniowie Technikum Mocni w Prawie. A to za sprawą warsztatów zorganizowanych w naszej szkole przez Akademię Wymiaru Sprawiedliwości w ramach ministerialnego projektu „Mocni w Prawie”. 

25.09.23
Czytaj więcej

Rodzina najważniejsza

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moja Rodzina", warsztaty lego, prorodzinne oraz obóz Wylogowani to tylko niektóre z atrakcji...

24.09.23
Czytaj więcej

II miejsce

II miejsce na Festiwalu Sztafet. Młodzi sportowcy ze Złotej spisali się na medal w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Pokonując dystans 4x400 m ustąpili jedynie reprezentacji VII LO z Kalisza.

22.09.23
Czytaj więcej

Odnawialne źródła energii

Kończymy termomodernizację budynków. Trudne i czasochłonne prace dobiegają końca. Położono 80 kilowatów paneli fotowoltaicznych i 6 pomp ciepła. Hala sportowa została dodatkowo ocieplona.

21.09.23
Czytaj więcej

I Kongres Ducha Pracy

Technikum im. św. Józefa wzięło udział w I Kongresie Ducha Pracy, który odbył się w Sieradzu. Punktem odniesienia do dyskusji podczas spotkania było dzieło błogosławionego kard. Stefana Wyszyńskiego.

21.09.23
Czytaj więcej

Współpracujemy