Film promocyjny

Projekt Unijny

Aktualności

Rozwijamy swoje kompetencje

Ruszyły zajęcia dodatkowe. Dla maturzystów rozpoczęły się zajęcia z j.polskiego i matematyki przygotowujące do matury, natomiast dla pozostałych klas zajęcia wyrównawcze.

18.10.21
Czytaj więcej

Nowy bus

"Złota" szkoła doczekała się nowego samochodu do przewozu uczniów na zajęcia praktyczne. To dziewięcioosobowy, bardzo wygodny mercedes...

18.10.21
Czytaj więcej

Pomagajmy i wspierajmy

Ruszyły akcje charytatywne. Pomagaj z Nami. Wznowiliśmy "Opatrunek na Ratunek" oraz zbiórkę środków na chorą Jagódkę. Czasami potrzeba tak niewiele by uratować ludzkie życie.

12.10.21
Czytaj więcej

Najpiękniejsza i najnowocześniejsza

Wrażeń co niemiara dostarczyło wszystkim otwarcie "Złotej" hali. Przy Technikum im. św. Józefa została poświęcona i oddana do użytku hala marzeń. Czekaliśmy wszyscy na nią dwa lata, ale opłacało się. 

07.10.21
Czytaj więcej

Wielkie otwarcie

Już 6 października wielkie otwarcie nowej hali sportowej. To dzień, na który wszyscy czekamy z wielkim utęsknieniem. 

01.10.21
Czytaj więcej

Pierwszy sprzęt na siłowni

Pierwszy sprzęt dotarł na szkolną siłownię. W nowej hali na piętrze mieścić sie będzie siłownia z prawdziwego zdarzenia. Właśnie dojechały piersze rowerki i panele na podłogę. Czekamy z niecierpliwością na resztę.

01.10.21
Czytaj więcej

Czas się żegnać

Miesięczne praktyki na Sycylii dobiegły końca. Czas zakończyć piękną przygodę i wracać na Złotą. Uczniowie będą wspominać ten czas na pewno z rozrzewnieniem i tęsknotą.

25.09.21
Czytaj więcej

Współpracujemy