Film promocyjny

Aktualności

Dzień Erasmusa na Złotej

Obchodziliśmy na Złotej Dzień Erasmusa.Przygotowując się do kolejnego wyjazdu na praktyki zagraniczne mieliśmy okazję powspominać poprzednie lata, kiedy to nasi uczniowie odwiedzili Portugalię, Sycylię i Hiszpanię.

25.11.22
Czytaj więcej

7 grudnia zapraszamy

Bądźcie z nami w ten szczególny, świąteczny czas. Tylko razem budujemy klimat bożonarodzeniowy. Jarmark Świąteczny na Złotej jest okazją do wspólnego pośpiewania kolęd...

25.11.22
Czytaj więcej

Upiększamy Kalisz

Uczniowie Złotej upiększają Kalisz. W tej chwili naprawiaja drewniany most w Parku Przyjaźni. W ramach zajęć praktycznych młodzi stolarze wykonują poszczególne elementy...

18.11.22
Czytaj więcej

Stawiamy na profilaktykę

Profilaktyka przede wszystkim. Pomógł nam w tym Światowy Dzień Rzucania Palenia, który obchodziliśmy na Złotej. Informowaliśmu w ciekawy i niekonwencjonalny sposób młodych ludzi o negatywnych skutkach palenia na zdrowie.

18.11.22
Czytaj więcej

Wspieramy się i współpracujemy

Dyrekcja Technikum podpisała kolejną umowę o współpracy. Firma Paula Ingredients Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją suszonych, naturalnych składników z owoców, warzyw i sera, wyszła z propozycją oferowania sobie wzajemnego wsparcia.

18.11.22
Czytaj więcej

Wolność

Corocznie 11 listopada obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. Nie inaczej było dzisiaj na Złotej. W pięknej, patriotycznej scenerii odśpiewaliśmy wspólnie hymn Polski oraz obejrzeliśmy program artystyczny.

10.11.22
Czytaj więcej

Drewniane kościoły

Drugi Rajd Rowerowy Szlakiem Kościołów Drewnianych zakończony. W rajdzie brało udział 15 uczniów, którzy odwiedzili kościoły w Rychnowie, Piątku Wielkim oraz Borkowie Starym. 

10.11.22
Czytaj więcej

Współpracujemy