Film promocyjny

Aktualności

Nowa sala

Powstanie nowa sala do zajęć przedmiotów zawodowych. Trwają już prace wykończeniowe. Brakuje tylko wyposażenia, ale ściany i podłogi są już gotowe.

01.03.24
Czytaj więcej

Pierwsze oznaki

Na Złotą już zawitała wiosna. Na razie jeszcze z pewną nieśmiałością, ale pierwsze oznaki są widoczne. Każdy dzień przybliża nas do cieplejszych i słoneczniejszych dni.

01.03.24
Czytaj więcej

Stelmaszak com

Kolejna umowa o współpracy podpisana. Tym razem z agencją wideo Stelmaszak.com. To firma, która działa na rynku kaliskim od czterech lat. Mają za sobą setki realizacji filmowych, transmisji filmowych jak i sesji zdjęciowych.

29.02.24
Czytaj więcej

Żeńska piłka nożna

Zapisały się złotymi zgłoskami w historii naszej szkoły. Mowa o żeńskiej drużynie piłki nożnej ze Złotej, które stanęła do walki podczas kaliskiego turnieju. Wydarzenie miało miejsce pod imponującą halą pneumatyczną...

29.02.24
Czytaj więcej

Prace wznowione

Po zimowej przerwie ruszyły prace przy budowie pełnowymiarowego boiska do koszykówki. To inwestycja dofinansowana z MInisterstwa Edukacji i Nauki w ramach programu "Inwestycje w oświacie".

21.02.24
Czytaj więcej

Trasa przetestowana

Trasa rowerowej pielgrzymki do Częstochowy która odbędzie się w sierpniu 2024 r. sprawdzona. Łącznie w jedną stronę do przejechania będzie 166 km. 

21.02.24
Czytaj więcej

Licealiada 2024

Kolejne medale dla sportowców Technikum im. św. Józefa w Kaliszu. Tym razem uczniowie wspaniale zaprezentowali się na Halowych Mistrzostwach Miasta Kalisza Licealiada.

08.02.24
Czytaj więcej

Współpracujemy