Film promocyjny

Erasmus

Integrujemy się

Uczestnicy tegorocznego wyjazdu w ramach projektu Erasmus+ zdążyli się już poznać oraz zintegrować - wszystko dzięki cotygodniowym zajęciom z języka angielskiego.

14.03.23
Czytaj więcej

Dzień Erasmusa

Obchodziliśmy na Złotej Dzień Erasmusa.Przygotowując się do kolejnego wyjazdu na praktyki zagraniczne mieliśmy okazję powspominać poprzednie lata, kiedy to nasi uczniowie odwiedzili Portugalię, Sycylię i Hiszpanię.

25.11.22
Czytaj więcej

Przygoda życia

To jest ich przygoda życia. Tak swój wyjazd do Sewilli w ramach projektu Erasmus+ określają nasi uczniowie. Nie tylko uczą się od specjalistów, ale i zwiedzają piękne okolice. 

02.06.22
Czytaj więcej

Erasmus Plus

Prezentacje, filmiki i ciekawe historie. Tak po krótce można scharakteryzować działalność grupy projektowej "Erasmus Plus". Uczniowie "Złotej", którzy mają wyjechać do Portugalii w ramach wymiany młodzieży już zgłębiaja tajniki tego kraju.

25.02.21
Czytaj więcej

Kolejna akredytacja

Technikum im. św. Józefa otrzymał akredytacje na kolejne lata w ramach projektu Erasmus +. Oznacza to, że uczniowie "Złotej" będą mogli szkolić się w krajach Unii Europejskiej w latach 2021-2027.

14.01.22
Czytaj więcej

Czas się żegnać

Miesięczne praktyki na Sycylii dobiegły końca. Czas zakończyć piękną przygodę i wracać na Złotą. Uczniowie będą wspominać ten czas na pewno z rozrzewnieniem i tęsknotą.

25.09.21
Czytaj więcej

Kultura Sycylii

Uczestnicy "Erasmusa +" mieli niebywałą okazję uczestniczyć w festiwalu działań teatralnych na Sycylii. Co roku we wrześniu na ulicach miast i miasteczek odbywają się występy grup teatralnych. 

21.09.21
Czytaj więcej

Współpracujemy