Film promocyjny

Wróć

Poznań Game Arena

Ponad 230 wystawców i blisko 100 tys. osób odwiedzających. Tak w wielkim skrócie można scharakteryzować największe w Polsce i jedne z większych w Europie targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, które 7 października odbyły się w Poznaniu. Na tak prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. A na prawdę było co podziwiać. Wystawcy zaproponowali wiele premier, pokazów i innych atrakcji. Były także konkursy i turnieje, podczas których nie zabrakło wrażeń i pozytywnych emocji. Targi to nie tylko spotkania miłośników gier komputerowych , ale także ich twórców. Odsłonili oni przed młodymi ludźmi tajniki swojej pracy i parę ciekawostek dotyczących wirtualnego świata. Na pewno udział w targach PGA wpiszą się na stałe do kalendarza imprez naszej szkoły.

Dodany 06.12.17
Galeria zdjęć

Współpracujemy