Film promocyjny

Wróć

Żeńska piłka nożna

Zapisały się złotymi zgłoskami w historii naszej szkoły. Mowa o żeńskiej drużynie piłki nożnej ze Złotej, które stanęła do walki podczas kaliskiego turnieju. Wydarzenie miało miejsce pod imponującą halą pneumatyczną na terenie IV Liceum w Kaliszu. To niezwykłe wydarzenie było pierwszym tego typu udziałem w historii naszej kobiecej drużyny, co samo w sobie stanowiło powód do dumy i radości. Niestety, mimo dzielnej walki, nasza ekipa musiała uznać wyższość dwóch drużyn, z którymi rywalizowaliśmy w grupie. Pierwszy mecz przyniósł nam starcie z drużyną liceum im. Tadeusza Kościuszki, gdzie niestety ulegliśmy wynikiem 0-5. Choć wynik nie był zadowalający, to zaangażowanie i determinacja naszych zawodniczek były widoczne na każdym kroku boiska. Kolejne spotkanie, tym razem z Asnykiem, również zakończyło się niepowodzeniem, a wynik 0-3 nie oddaje w pełni trudu, jaki nasze dziewczęta włożyły w grę. Naszą szkołę godnie reprezentowały Bugajna Melania, Janć Justyna, Kidoń Julia, Kłys Nadia, Mikołajczyk Oliwia, Mrozińska Aleksandra, Mrozińska Alicja oraz Ziołańska Julia. Ich determinacja, zaangażowanie i ducha walki były widoczne przez całe zawody. Należy również podkreślić, że całe wydarzenie odbyło się pod imponującą halą pneumatyczną, jedyną w Kaliszu, co dodatkowo nadało turniejowi wyjątkowego charakteru. Pomimo Gratulujemy wszystkim zawodniczkom za ich wysiłek i mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody z żeńską piłką nożną w naszej szkole.

Dodany 29.02.24
Galeria zdjęć

Współpracujemy